KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154168

nr 1515 4168

Gunnar Svensson, Signerad, "Plöjare". Olja på duk, 55x98 cm, yttermått inklusive ram: 59x102 cm

Utrop:

600 kr

måndag 16 januari 2023
kl 18:58:53